Kids- en jongerenmarketing (dag 2)
Na een mooie eerste dag vond gisteren de tweede dag van Trends in Kids- en Jongerenmarketing plaats. Pakhuis de Zwijger was deze dag het podium voor onder andere Nalden en DK (MediaSnackers). En natuurlijk: de uitreiking van de Perfecte Beat Award voor beste jongerenmarketing campagne.
It's all about playing
Één van de sprekers die - volgens eigen woorden - mocht spelen op het congres was DK, oprichter MediaSnackers. Wat is de toekomst van sociale media? Hoe creëer je een merkstrategie die jongeren bereikt? Een verslag door @stephaniedsmale:
DK: "Alles klikken wat maar te klikken valt!"
Alles draait om social media
Dat is de hoofdconclusie van Dennis Hoogervorst (YoungMarketing.nl) in zijn uitgebreide verslag van de jongerendag. Authenticiteit, sharing, samenwerken en maatschappelijk verantwoord ondernemen leven onder de doelgroep.
11 Belangrijkste jongereninzichten
Naomi van Stelten (Molblog) vat in één artikel samen wat volgens haar de belangrijkste inzichten in jongerenmarketing zijn.
Perfecte Beat Award
De Perfecte Beat Award voor beste jongerenmarketing campagne werd door het publiek gekozen uit 3 genomineerden:
-
Social media campagne Nivea Visage Young (Beiersdorf; Red Chocolate)
-
COOLCAT Dance Battle (COOLCAT; Pink and Poodle)
-
Niteliner van Connexxion (GVU/Connexxion; Hansnel Groep)
De genomineerden hielden elk een erg goede pitch! Uiteindelijk gingen de meeste stemmen naar de Niteliner-campagne van GVU/Connexxion. De Hansnel Groep is daarmee winnaar van de Perfecte Beat Award voor beste jongerenmarketing campagne!
GVU/Connexxion - Hansnel groep: winnaar Perfecte Beat Award