Cultuur, Sport & Spel

Museum of Childhood: ‘Playing is Learning’

Naast al die andere redenen om de Engelse hoofdstad te bezoeken, heeft Londen ook een Museum of Childhood, onderdeel van het Victoria and Albert Museum en onderdak aan een flinke collectie aan speelgoed en herinneringen-vanaf-1600. Jaarlijks komen er ruim 400.000 bezoekers op af, maar daarvoor blijft het noodzakelijk om het museum onder de aandacht te brengen. Vier nieuwe, kleurrijke posters lachen je toe, in tekst en beeld vertellend dat spelen tevens leren betekent. Vier nieuwe, kleurrijke advertenties die zelf ook een museum in kunnen.

Het Museum of Childhood doet al langer aan dit soort fraaie retro reclame. Enkele jaren geleden werd de 'Inner Child'-campagne zelfs bekroond met diverse awards. 

[Creatie door AMV BBDO; via I Believe in Adv]

Previous ArticleNext Article
Sinds 2000 schrijf ik over jongerenmarketing en aanverwante zaken, per september 2012 als hoofdredacteur van kidsenjongeren.nl. Gewoon omdat het kan en omdat dit de allerleukste doelgroep is. Onafhankelijk en zo objectief mogelijk, op persoonlijke titel. Ter informatie, ter inspiratie. Reacties kan je hieronder plaatsen, vragen en ideeën kan je mailen naar dennis@kidsenjongeren.nl, overige interesses kan je volgen via @dhoogervorst op Twitter, linken kan via LinkedIn en Last.fm.

1 Comment

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Kids en Jongeren Marketing blog website is van Euroforum BV. Privacy statement | Cookie statement | Copyright © 2021