Reclame

Je verzint ’t niet: baby doet ‘Gangnam Style’ om electronische sigaret te promoten

Zo'n beetje alles wat inhaakt op PSY's viral-der-virals wordt zelf ook succesvol. Dat verklaart waarom er nog steeds varianten van de hit verschijnen. Niet alleen van YouTube-gebruikers met teveel tijd (zie bijvoorbeeld deze flipbook-animatie), maar ook door reclamemakers zonder inspiratie. Zo wil E-Lites, een Engels merk voor electronische sigaretten(!), de boodschap overbrengen dat je heel wat mist als je op de ouderwetse manier (met tabak enzo) rookt, door een baby het bekende dansje te laten doen. Tsja.

Maar vergezocht of niet, het trekt wel de aandacht. Dansende baby's doen het altijd goed, en dan is Gangnam Style simpelweg een slimme keuze.

"What are you missing?"

[Via AdFreak]

Previous ArticleNext Article
Sinds 2000 schrijf ik over jongerenmarketing en aanverwante zaken, per september 2012 als hoofdredacteur van kidsenjongeren.nl. Gewoon omdat het kan en omdat dit de allerleukste doelgroep is. Onafhankelijk en zo objectief mogelijk, op persoonlijke titel. Ter informatie, ter inspiratie. Reacties kan je hieronder plaatsen, vragen en ideeën kan je mailen naar dennis@kidsenjongeren.nl, overige interesses kan je volgen via @dhoogervorst op Twitter, linken kan via LinkedIn en Last.fm.

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Kids en Jongeren Marketing blog website is van Euroforum BV. Privacy statement | Cookie statement | Copyright © 2021